Fethiye Ölüdeniz Korsan Tekne Turu

Fethiye

Başlangıç Fiyatı

129

Genel Bakış

Fethiye Ölüdeniz Korsan Tekne Turu eminiz ki 2021 yazında favori tekne turunuz olacak. Çünkü bu tur boyunca Fethiye’nin en güzel noktalarını gezecek ve enfes yerlerde yüzeceksiniz. Üstelik tüm gün eğlence, parti havası ve neşe de güvertede sizi bekliyor! 

Fethiye Ölüdeniz Korsan Tekne Turu Detayları 

Muhtemelen hayatınızda bir kez de olsa tekne turuna katılmışsınızdır. Fakat eminiz ki Fethiye Ölüdeniz Korsan Tekne Turu gibisiyle daha önce hiç karşılaşmadınız! Zira bu turda sıradan bir teknede değil, kocaman bir korsan teknesinde derinliklere açılıyorsunuz. 

O halde gelin daha fazlasını öğrenelim. 

Öncelikle Ölüdeniz’in iskelesinden ayrılıyoruz. Ardından da rotamıza göre derinliklere açılmaya başlıyoruz. Tam 6-7 saat sürecek olan günlük tekne turu programımız boyunca belirlenen yerlerde molalar veriyoruz. Bu molalarda ise sizler istediğiniz gibi yüzüyor ya da güneşleniyorsunuz: Seçim sizin! Her halükârda bol bol eğleniyor ve dinleniyorsunuz. 

Tertemiz suların, güneşin, temiz havanın tadını çıkarmayı unutmayın! Kalabalıklardan uzak, güvenli bir tatil sizi bekliyor…  

 

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemeği
 • Sigorta
 • Rehberlik
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler
 • Transfer

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

UNESCO Dünya Miraslarından biri olan Kelebekler Vadisi’yle başlıyoruz. Keskin yamaçlar, yemyeşil bir örtü ve sert yamaçlar… Burada yüzmek paha biçilemez bir deneyimdir. 

 Kelebekler Vadisi’nin eşsiz gölgesinde berrak suların tadını çıkardıktan ve yorulduktan sonra teknede leziz bir yemek molası vereceğiz. Kızarmış tavuk, salata, pilav/makarna ve mezelerden oluşan menümüzü beğeninize sunacağız. Siz de tadını çıkaracaksınız! 

Ardından ise diğer duraklara gideceğiz. 

Adını güzelce yansıtan Akvaryum Koyu’na uğrayacağız. Burada mavinin ve yeşilin tonlarını hayranlıkla izleyecek, keyifle yüzeceksiniz.  

Yalnızca Fethiye Ölüdeniz tekne turlarıyla ulaşılabilen St. Nicolas Adası’na da uğramadan dönmeyeceğiz, tabii! Rivayetlere göre bu adanın en yüksek noktası St. Nicolas’a ithaf edilmiştir. Noel Baba olarak bilinen bu önemli figürü ve hikayelerini rehberimiz sayesinde dinleyecek ve yeni şeyler öğreneceksiniz. 

Bir sonraki durağımız buz gibi sularıyla bizi karşılayacak ve canlanmamız için maviliklerine davet edecek. Soğuk Su Koyu’nda derinlere dalın ve yeniden doğmuş gibi hissedin! 

Son durağımız meşhur Deve Plajı olacak. Soğuk sular ardından buradaki bol kumlu, ılık sularda bol bol keyif yapacağız. Güzel yüzme molası ile öğleden sonranın tatlı havasının tadını çıkaracağız.  

 Ardından ne yazık ki geri dönüş zamanı gelecek. Korsan teknemizle eğlenceli bir şekilde limana döneceğiz. 

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller