Fethiye Tekne Turu 2022 – 12 Adalar Tekne Turu

Fethiye

Başlangıç Fiyatı

125

Genel Bakış

Fethiye Tekne Turu (12 Adalar), buraya yolu düşen tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği, en popüler turlardan biridir. 2022 Yılında Fethiye 12 Adalar tekne turunun fiyatı 125TL’dir. Fethiye tekne turumuz saat sabah 10’da başlar ve akşam üzeri saat 17.00 gibi sona erer.

Fethiye’den düzenlenen 12 Adalar tekne turunda gidilen koylar;

 • Katrancı Adası,
 • Göcek Adası,
 • Atbükü Koyu (Öğle yemeği),
 • Yassıca Adası,
 • Fethiye Kızıl Ada*Olumsuz hava koşulları nedeniyle rotanın değişeceğini lütfen unutmayınız!

Tekne turu güzergahımız, birbirinden güzel yerleri bir araya getirerek 6 saatlik enfes bir rota sunar. Bunun tadını ise hem sularla buluşmuş halde hem de güvertede çıkarabilirsiniz; seçim hep sizindir! Bölgedeki en iyi tekne turlarından olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Fethiye Tekne Turu ile 12 Adaları Keşfedin

12 Adalar tekne turu, yerli ve yabancı turistlerin gözde Fethiye günlük tur seçeneklerinden biridir ve bunun temel nedeni, yolculuk boyunca görülecek olan nefis doğal kesitler olduğu kadar teknedeki eğlence ve hizmetlerdir de.

 • Fethiye tekne turu, yazın en sıcak günlerinde oldukça kalabalık olan plajlardan sıyrılıp çok daha temiz ve sakin olan yüzme noktalarına açılmak için muhteşem bir fırsattır. Dolayısıyla güvertedeki şanslı turistlerden olduğunuzda, yoğunluktan, gürültüden ve şezlong kapma yarışından kolaylıkla uzaklaşacaksınız.
 • Sizi kara ulaşımı ile göremeyeceğiniz nadide yerlere götürür. Rotadaki duraklar adı üstünde “adalar” olduğu için yalnızca şahsi teknesi olanların açılabileceği yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Bu tekne turu yalnızlara, çiftlere, kalabalık bir grup olarak gezenlere ya da ailelere uygundur. Bir diğer deyişle, kimlerle Fethiye tatili yaparsanız yapın, herkesin keyifli dakikalar geçireceğinden emin olabilirsiniz.

Kısacası Fethiye 12 Adalar Tekne Turu misafiri olmanız için pek çok sebebiniz vardır. Tavsiyemiz, bu özel fırsatı kaçırmamanız ve misafirimiz olmanız yönünde olacaktır!

Fethiye Tekne Turu Programı Hakkında

Katılımcı olmaya karar vermeden önce iki önemli hususu göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz.

• Adalara açılacağımızı ve doğal olarak derin sulara demir atacağımızı bilmelisiniz. Derinlerde yüzme konusunda kendinize güvenmiyorsanız yahut tedirginlik ve endişe duyuyorsanız bu tur size pek uygun olmayabilir.
• İkincisi, ani hava koşulları gibi öngörülemeyen sebeplerden dolayı Fethiye 12 Adalar Tekne Turu içeriğinde, süresinde ve güzergahında bazı değişiklikler olabilir.

Yassıca Adası, Kızıl Ada, Tavşan Adası gibi en popüler adalar bu tur aracılığıyla bir araya gelir ve size derin, koyu mavi suların ferahlatıcı hissini bahşederken Doğa Ana’nın hediyelerinin keyfini sürme fırsatı tanır.

Özellikle el değmemiş doğasıyla bilinen Fethiye, 12 Adalar turu sayesinde bunu kanıtlama fırsatı sunar. Siz de ruhunuzu, zihninizi ve bedeninizi huzurla doldururken nefis bir yaz tatili yapma şansı elde edersiniz!

 

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Rehberlik

Tur Planı

12 ada içinde bulunan şirin Yassıca adası molamızda ister karaya çıkıp keyifli bir yürüyüş yapabilir, isterseniz de denizin keyfini rahatça çıkartabilirsiniz.

Fethiye’nin kızıl adası, adaya ismini veren kızıl taşları ve tavşanları ile ünlüdür. Bu ünlü adanın denizinin rengine ve temizliğine hayran kalacağınıza eminiz. Durum böyle olunca Deniz canlılarının da yaşamak için seçtiği yerlerden biri tabi ki. Bu yüzden size tavsiyemiz, deniz ayakkabılarınızı unutmamanız gerektiği.

Adından da anlaşılacağı üzere Fethiye tavşan adasında onlarca tavşan yaşıyor. Ama ada büyük olduğu için maalesef her zaman onları görme şansımız olmuyor. Eğer şanslı gününüzdeyseniz tavşanları görüp onların fotoğraflarını çekebilirsiniz.

Ege kıyılarında kaç tane akvaryum isimli koy var inanın bilmiyoruz. Ama onlarca vardır herhalde. Bir de Fethiye dekine göz atın deriz biz. Berrak sular arasında kendinizi denize bırakın ve özgürlüğün keyfini çıkartın.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller